Categories
E-cigarety, vaping

Podle údajů CDC (Center for Disease Control and Prevention) stojí kouření cigaret za 80–90 % případů rakoviny ve Spojených státech amerických. 

Vdechováním cigaretového kouře se do vašeho těla krom dehtu dostává až 6000 škodlivých látek, jako je kyanovodík, formaldehyd či arzén. Až 67 % kuřáků umírá na onemocnění spojené s tabákovými cigaretami. Výzkumy ohledně škodlivosti cigaret hovoří jasně, ale v rámci hledání způsobu, jak pomoci kuřákům přestat kouřit, naše společnost stále pokulhává. 

Produkty, jako jsou nikotinové náplasti či žvýkačky, se zaměřují pouze na látkovou závislost vůči nikotinu a opomíjí cigaretu jako element spojený s rituály a mezilidskými interakcemi. Sice nám mohou krátkodobě nahradit nikotin, který přijímáme ze zapálené cigarety, ale k ranní kávě si žvýkačku s nejvyšší pravděpodobností nedáme. Jediný produkt, který tyto problémy spolehlivě řeší, jsou elektronické cigarety. E-cigareta stimuluje nejen tělo, ale i mysl. 

Každý kuřák ví, že s kouřením je spojen i požitek z uklidňujícího držení cigarety či kouření venku s přáteli. Na rozdíl od nikotinových náplastí a jiných náhražek vám elektronická cigareta poskytne všechny požitky spojené s kouřením staromódního tabáku, a to bez nepříznivých vedlejších účinků. Elektronické cigarety obsahují výhradně nikotin a jejich kouřením tak do svého těla krom něj a sladké příchutě nevpouštíte nic jiného. Zatímco pokud si zapomenete sundat nikotinovou náplast, tak tím riskujete otravu, elektronická cigareta je stejně přenosná a jednoduchá na užívání jako klasické cigarety. Velkou výhodou e-cigarety IZY VAPE je zároveň její design a jednoduchost. Leckterý vape je zbytečně komplikovaný a vyžaduje po vás nadbytečnou údržbu, pozornost a čas. IZY VAPE po vás nic z toho nechce. Stačí rozbalit a můžete užívat. Žádná talčítka, žádné nabíjení.

V porovnání s jinými produkty na trhu jsou elektronické cigarety IZY VAPE také snadno přenosné a hravě se vám vejdou do kapsy. Svým elegantním designem nepřitáhnou nechtěnou pozornost a vaši přátelé si tak sotva všimnou toho, že jste přešli ze starých cigaret na něco nového.

IZY VAPE vám pomůže přestat kouřit cigarety snadno a rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *