Categories
ecigareta, vaping

Elektronická cigareta je produktem, který v současné době získává stále větší popularitu. 

Od obyčejných cigaret se liší nejen benefity, které nabízí, jako například možnost volby příchutě, ale i výhodami pro vaše zdraví. 

Elektronické cigarety jako takové fungují na bázi vaporizace. 

Při kouření e-cigarety nevdechujete škodliviny obsažené v cigaretovém kouři, ale pouze páru, ve které je krom lahodné příchutě rozmělněna i nikotinová sůl. Elektronická cigareta vám tak poskytne všechny stimulující účinky nikotinu bez dodatečných nevýhod běžně spojených se standardními cigaretami. Pára nezanechává pach na oblečení a nezpůsobuje žloutnutí prstů či zubů. 

E-cigarety jsou vybaveny podem, který se naplní liquidem, což je tekutina, z níž se procesem zahřívání vytváří pára, kterou následně vdechujete. Vape vám poskytuje i možnost si zvolit, jaké množství nikotinu chcete konzumovat. Zvolením vhodné náplně do elektronických cigaret si tak můžete dopřát sílu až 18 mg/ml, či si lze vybrat i liquid kompletně bez nikotinu. Zatímco některé jiné vaporizéry vyžadují neustálou kontrolu napětí a údržbu žhavících tělísek, IZY VAPE vás ničím takovým netrápí. Vše, co potřebujete, abyste si mohli dopřát svou oblíbenou příchuť, je vyndat zařízení z kapsy a užívat. IZY ONE od IZY VAPE je totiž jednorázová elektronická cigareta a proto není potřeba nic nabíjet, doplňovat a dokonce ani zapínat.

E-liquid má kapacitu 2 ml a díky tomu vám poskytne až 600 potahů z e-cigarety. Pody společnosti IZY VAPE jsou zároveň vybaveny revolučním mechanismem 5 fold leak-proof, který zabraňuje vytékání liquidu. Jednorázová e-cigareta IZY VAPE byla díky tomu uznána jako vape s nejnižším rizikem vytékání liquidu na trhu. Elektronické cigarety jsou tak šikovným, uživatelsky přístupným produktem, který vyžaduje minimální údržbu a zaručuje vám jen maximální potěšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *