JEDNORÁZOVÁ E-CIGARETA IZY VAPE
VŽDY PŘIPRAVENA

Jednorázová elektronická cigareta IZY VAPE tě potěší nejen svým elegantním designem a delikátními příchutěmi, které si jednoduše zamiluješ. 
Její hlavní výhodou je komfortní a bezstarostné používání. 
Nemusíš ji nabíjet, nahřívat, doplňovat ani mačkat žádná tlačítka.
A neřešíš ani nepříjemný zápach, popel či vyhazování nedopalků. 
Prostě vytáhneš z krabičky a ihned si užiješ hustý dým se skvělým aroma. 
Čeká na tebe až 600 potáhnutí. Jednoduše easy.

Více stylu, více ekologie

Elegantní design inspirovaný jednoduchostí produktů světoznámých značek, kde není nic navíc. Žádná tlačítka, záhyby, otvor pro nabíječku. Proč taky?

  • IZY VAPE nemusíš nabíjet, přijde ti 100% nabitá a připravená k použití.
  • IZY VAPE se nemusí nahřívat. Chceš ji použít? Jednoduše inhaluj, tím se aktivuje.
  • IZY VAPE nemusíš otevírat, není potřeba doplňovat náplně. Vystačí ti na 600 potáhnutí.

Matná bílá barva a decentní logo podtrhují tvar téhle jednorázové e-cigarety. Tělo téhle krásky se vyrábí v Shenzhenu, stejně jako třeba produkty Apple. Náplně však pochází z Chorvatska. Jsou kvalitní, chutné a na rozdíl od většiny e-liquidů také větší – 2 ml -> 600 potáhnutí. Běžná e-cigareta má náplň 1,6 ml a nabízí do 450 potáhnutí, některé jsou dokonce omezeny na 12–15 potáhnutí s limitem používání na minuty. 

Je to tím, že kapacita baterie je 400 mAh, zatímco u jiných e-cigaret je to jen 350 mAh. 

To u IZY VAPE nehrozí. Žádné limity, jen hustý dým a skvělá chuť.

Při výrobě jsou používány eko-friendly materiály, které jsou recyklovatelné. Při vapování IZY VAPE nic nehoří a nic se nepálí, nedochází tedy ke znečišťování vzduchu škodlivými látkami, které vznikají kouřením běžných cigaret. Žádný popel, žádné nedopalky.

Zdravější volba pro tebe i tvé okolí

Jak už jsme zmínili, tak při vapování nedochází ke vzniku škodlivých látek.

S cigaretovým kouřem vdechuješ nikotin, který je návykový. Dále škodlivý dehet, arsen a amoniak a k tomu ještě jedovaté olovo, kyanovodík, oxid uhelnatý a řadu dalších škodlivin.

S dýmem z IZY VAPE vdechuješ nikotin, jen když chceš, k dispozici jsou i varianty bez něj. Potom jsou tu nitrosaminy, ty nejsou zrovna zdravé, ale jsou v naprosto zanedbatelném množství oproti klasické cigaretě. V e-liquidech jsou také další látky jako propylenglykol či glycerin, ale ani u jedné z nich nebyla prokázána jakákoliv zdravotní závadnost.

Dalším rozdílem je teplota spalování. U klasické cigarety dochází k zahřátí až na 800 °C, u elektronických cigaret pak dle značky na 220–350 °C. IZY VAPE se zahřívá pouze na 140 °C a je tak šetrnější k plicím.

Vděčná ti určitě bude i rodina a tví přátelé, protože během tvého vapování jim nehrozí žádné pasivní vdechování škodlivého kouře. S tím se pojí i parádní plus! IZY VAPE si vychutnáš naprosto kdekoliv – v exteriéru i interiéru. Takže ať už budeš v baru, klubu nebo třeba v kanceláři, můžeš si užít svou chvilku pohody.

Šetři své plíce i peněženku

Kromě zdravotních benefitů nabízí IZY VAPE i další výhody. Třeba cenu. Při koupi plnících elektronických cigaret počítej s pořizovací cenou okolo 500–800 Kč za samotnou e-cigaretu. A k tomu samozřejmě náplně. IZY VAPE ti přijde už naplněné e-liquidem dle tvé chuti a zaplatíš za ni minimálně o 70 % méně než za běžnou e-cigaretu. 

A levnější je IZY VAPE i v porovnání s cigaretami. Jedna naše jednorázová e-cigareta nabízí 600 potáhnutí, což se rovná 3 krabičkám cigaret. Vzhledem k tomu, že průměrná cena krabičky je 120 Kč, ušetříš zhruba 30 %.

S nikotinem, nebo bez? Tvá volba

Chceš přestat kouřit a vzdát se nikotinu? Anebo chceš jen zvolit zdravější variantu, ale nikotin si užívat i nadále? Je to jen na tobě.

Všechny příchutě nabízíme ve variantě bez nikotinu (0 mg) a s nikotinem (18 mg).

Běžná cigareta má v sobě 8–10 mg nikotinu. Většina ho ale shoří společně s tabákem a do těla se ti tak dostane zhruba 1 mg. Do páry se však při vapování dostává mnohem více nikotinu. Pokud tedy zvolíš variantu s 18 mg nikotinu, můžeš počítat s tím, že nainhaluješ asi 33 %.

IZY VAPE je pro každého

Nezáleží jestli jste student, podnikatel, či sportovec. IZY VAPE  je vhodná pro každého.

Patrik Novotný

Student vysoké školy

Dominika Kusá

Účetní

Marián Tomčík

Obchodní manažer

Certifikáty IZY VAPE