Categories
E-cigarety, ecigareta, vaping

Naše vítězství! Vyhráli jsme ve spotřebitelské anketě Volba spotřebitelů 2023. Jsme rádi, že si ceníte kvality. Přečtěte si o tomto ocenění více.

V roce 2023 nás mohla těšit důvěra  našich zákazníků. Vyhráli jsme prestižní anketu – Volba spotřebitelů 2023. Hlasoval jsi v ní také? Tento úspěch potvrzuje nejen kvalitu našich produktů, ale také to, že se na nás dá spolehnout ve světě neustále se měnících spotřebitelských preferencí. Čti dál a dozvíš se o tomto ocenění a vítězi IZY VAPE ONE více.

                 Zdroj: facebook

 

Co víme o ocenění Volba spotřebitelů?

 

Zapojuješ se do anket? Máš je rád? Věz, že Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka představuje marketingový program, který se každý rok snaží najít takové novinky, které na trhu zaujaly nejvíce. Pro výrobce totiž neexistuje větší uznání než to, když zákazník ocení jeho snahu přinést na trh nový a zajímavý produkt. 

 

Do tohoto programu bylo možné registrovat novinky uvedené na trh v období leden 2022 až červen 2023. Ty hodnotilo až 4000 spotřebitelů, a to prostřednictvím anketního dotazníku.

 

Věděl jsi, že…

…výsledky, které se staly základem pro toto ocenění, zpracovala a vyhodnotila na základě průzkumu agentura NIQ? Tato společnost je celosvětovým lídrem v oblasti spotřebitelských informací.

Konkurence byla přitom velmi velká. V rámci spotřebitelské ankety – Nejlepší novinka 2023 – bojovalo o přízeň zákazníka až 213 produktových novinek od 144 firem. Ty se celkově rozdělily až do 63 kategorií. O účast v programu byl tedy ze strany firem větší zájem než v předchozích letech.

 

Kategorie produktů

 

Kromě toho, že tento marketingový program zahrnuje tradiční kategorie, jako jsou například Čaje, Koření, Čokoládové delikatesy nebo Slané pochoutky, reaguje také na aktuální spotřebitelské trendy. Stále více zákazníků se totiž zajímá o vliv produktů na životní prostředí, případně se snaží o zdravější životní styl.

 

Vzestupný trend v oblíbenosti zaznamenaly zejména kategorie se speciálními produkty:

 

  • bezlepkové,
  • veganské,
  • ekologické,
  • bio.

 

Náš vítěz elektronická cigareta IZY VAPE ONE má z výše uvedených skupin kategorií produktů nejblíže k těm ekologickým. O konkrétní kategorii ve spotřebitelské anketě 2023 si povíme později.

 

Proč jsou ankety důležité?

Zdroj: volbaspotrebitelov.sk

 

Těch důvodů je hned několik. V první řadě je známým faktem, že až dvě třetiny spotřebitelů má větší důvěru k takovým produktům, které jsou oceněny v nezávislých testech. A téměř 40 % zákazníků přiznává, že si rádi vyzkouší novinky. Samozřejmě, že je vždy lepší, pokud jsou navíc označeny jako „Nejlepší novinka roku“. Až u 64 % kupujících to zvýší pravděpodobnost, že si takové produkty koupí.

 

Pro výrobce to zase znamená ocenění jejich snahy, které se promítne do vyššího prodeje.

 

Kdo se může přihlásit?

 

Přihlásit se mohou všichni výrobci a distributoři produktů (kromě tabákových), kteří zavedli na český trh nové nebo inovované výrobky či výrobkové řady. Samozřejmě v předem stanoveném termínu. Inovace mohou být přitom produktové nebo marketingové povahy. Dobrou zprávou je, že velikost firmy není důležitá. Přihlásit se mohou velké mezinárodní firmy i menší domácí společnosti.

 

Naše vítězná kategorie – elektronické cigarety jednorázové

 

Představujeme ti našeho vítěze: IZY VAPE ONE – prémiovou a elegantní elektronickou cigaretu, která nabízí neuvěřitelně vyladěnou chuť a hustý kouř, bez nepohodlí a kašle, které doprovázejí tradiční kouření. Na rozdíl od jiných elektronických cigaret se náplň zahřívá pouze na 140 ℃.

 

IZY VAPE funguje tak, že přeměňuje kapalnou náplň, známou jako e-liquid, na jemnou vodní páru. A to prostřednictvím špičkového elektronického mechanismu. S dostupností ve variantách s nikotinem i bez nikotinu ti poskytne jedinečný zážitek. Elegantní vzhled, snadná manipulace a velký počet různých vůní činí z tohoto produktu právem vítěze. 

 

Děkujeme všem, kteří hlasovali, a také za uznání, kterého se nám dostalo.

 

Pokud jsi nehlasoval, věříme, že v příštím ročníku budeš hlasovat i ty. Jak můžeš vidět, je to důležité!

 

Závěr

 

Jsme nesmírně rádi, že zákazníci oceňují naši snahu o poskytování vynikající kvality v každém aspektu naší elektronické cigarety IZY VAPE ONE. Doporučujeme všem, aby se rozhodli pro kvalitu, kterou nabízíme, a užívali si ultimátního zážitku z elektronické cigarety, která kombinuje špičkový design, vysoký výkon a bezkonkurenční chuťovou zkušenost. Naše ocenění je toho důkazem. Tak s chutí do toho a staň se i ty vítězem ve své kategorii – život bez škodlivých cigaret. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *