Categories
E-cigarety, vaping

Elektronická cigareta není pouze produktem, pomocí něhož si dopřejete svoji oblíbenou příchuť liquidu s nikotinem, ale může se stát i estetickým doplňkem pro váš každodenní život. 

Vejde se jak do kabelky, tak náprsní kapsy a snadno si ji tak s sebou můžete vzít kamkoliv. E-cigareta může být elegantním doplňkem vašeho pracovního outfitu. Nic nevypovídá o prosesionalismu tak jako káva v ruce a e-cigareta něžně přiložená ke rtům. Díky své snadné přenosnosti si ji můžete vzít i na výlet s přáteli. I v tom největrnějším počasí si můžete dopřát dlouhé uklidňující potáhnutí, a to díky tomu, že elektronické cigarety ke své funkci nepotřebují oheň a nemusíte se tak horkotěžko snažit si ji zapálit v nepříznivých větrných podmínkách. Elektronická cigareta funguje vždy a všude, a to ať už je sychravo, nebo slunečno. Můžete ji poslat přátelům či si ji dopřát s osvěžujícím nápojem. Ústa vám po ní nevyschnou, ale naopak nasáknou šťavnatou příchuť citrusů či ovocných plodů. 

Můžete si i navolit, kolik nikotinu chcete konzumovat a jestli vůbec. 

Nikotin má prokazatelné stimulační účinky na mozek a v kombinaci s ranní kávou vás spolehlivě probere a nastartuje na perný pracovní den. Zvolíte-li zcela beznikotinový liquid, dopřejete si svoji oblíbenou meditační aktivitu i v pozdních večerních hodinách bez obav, že by měla neblahé účinky na kvalitu vašeho spánku. S klidným pohledem a tichou hudbou vás dým tiše uloží ke spánku. Elektronická cigareta je pro ty, kteří se nebojí být sami sebou. Pro jedince, kteří si cení rozhovorů s přáteli nad sklenkou vína, ale i ty, kteří se chtějí po dlouhém dni zachumlat do peřin a otevřít svoji oblíbenou knihu či si pustit guilty-pleasure reality show. E-cigareta vás nelimituje, ale doplňuje. Zvýrazňuje váš charakter a ukazuje vás světu takové, jací jste – hraví, odvážní a jedineční.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *