Categories
E-cigarety, ecigareta, vaping

Chceš přestat s kouřením? Zjisti, proč je elektronická cigareta bez nikotinu pro tebe tou nejlepší volbou. V článku se o tom dozvíš více.

Elektronická cigareta bez nikotinu je nejlepší volba

 

Elektronické cigarety se staly v posledních letech populární alternativou k tradičnímu kouření. Pokud ale stále váháš, zda dáš vapingu šanci, pak je tento článek přesně pro tebe. Vysvětlíme ti, proč by elektronická cigareta bez nikotinu mohla být pro tebe tou nejlepší volbou.

             Zdroj: schueller.cc

 

Proč bys měl dát elektronické cigaretě šanci?

 

Pokud stále váháš, jestli se dát na vaping, nebo ne, je zde mnoho důvodů, proč tomu dát šanci. Hlavně, pokud se bavíme o beznikotinové verzi. Můžeš být například zvyklý na určité rituály, které se pojí s kouřením běžných cigaret. Cigaretka ke kávičce nebo cigaretka před spaním a podobně. Věř ale, že o to nepřijdeš. A je toho ještě mnohem víc.

 

Získáš hlavně následující:

 

  • lepší a méně škodlivou alternativu kouření,
  • možnost na postupné odvykání od kouření,
  • lepší kontrolu nad spotřebou,
  • finanční úsporu, 
 • voňavou alternativu tradičných cigaret.

Věděl jsi, že…

 

…IZY VAPE ti nabízí na výběr až ze 16 lahodných příchutí, které jsou vyladěny do posledního detailu? Užiješ si 100% aroma a hustý kouř. A to bez nutnosti nabíjení, nahřívání a otravného mačkání tlačítek. Jednoduše vytáhneš izýčko a vapuješ.

 

Výhody elektronické cigarety bez nikotinu

 

Nejméně rizikovou alternativou běžných cigaret, doutníků či IQOSu je možnost beznikotinové e-cigarety s nízkou teplotou zahřívání e-liquidu. Tato možnost eliminuje nejen zdravotní účinky spojené s nikotinem, ale také dehtem. Jedná se o hlavní složky tradičních tabákových výrobků, které se pojí se zvýšeným rizikem vzniku různých zdravotních problémů.

 

Výhody elektronických cigaret bez nikotinu můžeme rozdělit do tří hlavních oblastí:

Zdroj: izyvape.eu

 

Zdravotní výhody

 

Přechod na beznikotinový vaping ti umožní minimalizovat riziko fyzické závislosti na nikotinu, čímž podpoříš zdravější návyky. Beznikotinová elektronická cigareta snižuje zdravotní rizika, jako jsou například zvýšená hladina adrenalinu nebo zvýšený srdeční rytmus. Zbavením se nikotinu a dehtu můžeš snížit také riziko vzniku srdečních chorob a dýchacích problémů.

 

Psychologické benefity

 

Beznikotinový vaping je součástí výhodné strategie postupného odvykání od kouření. Umožní ti postupně redukovat množství nikotinu v organismu. Přechod na beznikotinový vaping ti proto dá větší kontrolu nad potřebou kouření.

 

Ekonomické aspekty

 

Beznikotinová e-cigareta je způsobem, jak snížit své náklady ve srovnání s tradičními cigaretami. A samozřejmě z dlouhodobého hlediska je velmi důležitý přínos pro tvé zdraví. To může vést ke snížení zdravotních nákladů za lékaře v budoucnosti.

 

Pro ilustraci, jedna e-cigareta ti nahradí až 60 klasických cigaret.

 

TIP

 

Elektronická cigareta IZY VAPE je vyrobena z friendly recyklovatelných materiálů. Při používání nedochází ke znečištění ovzduší ani planety.

 

Jaké mají lidé s beznikotinovým vapingem zkušenosti?

 

Zkušenosti lidí s beznikotinovým vapingem se samozřejmě mohou lišit. Každý máme své vlastní preference. Vycházejme proto z faktů. Mnozí ale uvádějí následující pozitivní zkušenosti:

 

 • Rapidní snížení negativních účinků kouření – nevěř zavádějícím předsudkům o elektronické cigaretě ohledně stejné, nebo dokonce ještě větší škodlivosti v porovnání s tradičním kouřením. Naopak mnoho uživatelů zaznamenalo zlepšení zdravotního stavu po přechodu na beznikotinový vaping. Zejména, co se týká zmírnění kašle a jiných dýchacích problémů.
 • Lepší aroma a chuťové zážitky – mnoho lidí si pochvaluje možnost vychutnat si různé příchutě a hustý, nedráždivý kouř.
 • Zbavení se závislosti – mnozí uživatelé se ve svých recenzích pochlubili, že beznikotinová elektronická cigareta jim umožnila skončit s kouřením tradičních cigaret.
 • Vaping jako moderní trend – pro mnohé uživatele je vaping způsobem, jak se zapojit do společenské interakce. Izýčko je jednoduše trendem naší doby. Naopak běžné kouření vzbuzuje pravý opak a společenskou izolaci.

 

Závěr

 

Elektronická cigareta bez nikotinu je ideální volbou pro ty, kteří se pokoušejí přestat s kouřením. Proto pokud jsi už o vapingu slyšel, ale stále váháš, není co řešit. Za vyzkoušení nic nedáš. Právě naopak. Tato možnost ti nabízí široké spektrum výhod, včetně minimalizace zdravotních rizik, vychutnávání různých příchutí nebo toho jít prostě jen tak s dobou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *